Archiv pro March, 2009
Velká autogramiáda v Praze!
Novotného lávka a budova České vědecko-technické společnosti, se stala v sobotu 21.3.2009 místem setkání členů Klubu sběratelů autogramů. Několik set zájemců z Čech a Slovenska pak vzalo útokem stoly, za nimiž seděli např.herec Otakar Brousek, zpěvák Petr Rezek, kosmonaut Vladimír Remek, hokejista Gustav Bubník, fotbalisté Ján Geleta a František Veselý, moderátor Petr Salava a desítky dalších osobností. Vtipným průvodcem a glosátorem byl známý knihkupec a spisovatel Vratislav Ebr.
Comments are off for this postKulturní počiny 2008!
Moravské divadlo Olomouc bylo ve středu 18.3.2009 hostitelem 3.ročníku vyhlášení a předání ocenění za nejvýznamnější kulturní počiny roku 2008. V průběhu večera, jehož moderátorem byl Marek Eben, vystoupili Karel Gott, Pavel Větrovec, Jiří Bartoška, Arnošt Lustig a další. Akci pod režijním vedením Petra Salavy, produkčně připravila spol. TK PLUS a hlavním předávajícím byl hejtman Olomouckého kraje Ing.Martin Tesařík.
Comments are off for this postInventura skupiny Rangers Band!
Petr Salava navázal na tradici konferenciérů skupiny Rangers – Plavci (Petr Nárožný, Mirek Černý, Luděk Nekuda, Jan Vala a Jiří Wimmer) a napsal a zároveň úspěšně moderoval nový pořad skupiny Rangers Band Inventura. Hudební klub Radost byl 17.3.2009 vyprodán do posledního místa a hosty akce byli Karel Kahovec, Viktor Sodoma, Milan Pitkin a Marek Dufek. Výroční cenu sympatií, udělovanou publikem, získal zpěvák Mirek Čamaj.
Comments are off for this post
Česká Miss 2009 = Iveta Lutovská !
Ukázalo se, že Diana Kobzanová a Petr Salava mají opravdu dobrý vkus, když o spolupráci v rámci 2.reprezentačního plesu spol.Červa Export Import, požádali 30.1.2009 topmodelku Ivetu Lutovskou. Ta nejen, že ozdobila na Žofíně módní přehlídku a naplno vyhrála u návštěvníků plesu, ale hlavně se stala v sobotu 28.2.2009 Českou Miss 2009! Blahopřejeme !
Comments are off for this post


