Amfora popřála k 25.narozeninám KRAFT o.s.…

Oslavu 25. narozenin o.s. KRAFT Strmilov podpořila Amfora. Na stadion ve Strmilově přišlo v sobotu 17.6.2023 přes 800 diváků, kteří prožívali fotbalovou exhibici naplno. Navíc jim zazpívali Jakub Rousek a Viktor Sodoma a Petr Salava uvedl soutěže pro děti. Trojice rozhodčích  Pavel Královec (odpískal skoro 100 utkání v Champions League a Evropské lize), Miroslav Brož a Pavel Janák přivedla oba týmy a čtveřici čestných výkopářů. Tentokrát to byli Jan Čenský. Lešek Semelka, Viktor Sodoma a nestarší člen KRAFT o.s. Zdeněk Tuček (84). Amfora držela tradiční minutu ticha, protože to bylo právě 10 let, kdy Standa Hložek vstřelil naposledy branku… První poločas ovládla Amfora 5:2, ale po přestávce domácí neskutečně zabrali a remíza 7:7 je spravedlivou dělbou bodů. Střelci domácích: O.Přibyl 3, M.Dohnal, J.Hanzal, J.Beran a M.Novák a za hosty O.Sokolov 4, R.Skamene 2, M.Hložek.  Sestava Amfory:  P. Steiner,  P. Salava, P. Větrovec, V. Tittelbach, K. Dobiaš, S. Hložek, M. Hložek,  R. Řehák, P. Rada, J. Berger, L. Hartig, M.Procházka, J. Rousek, O. Sokolov, J. Fiala, J. Zonyga, R. Skamene a M. Jiráň. Trenér Werner Kotas. Po utkání si při obědě v hotelu Komorník vzájemně poděkovali oba prezidenti Petr Salava a Petr Vinkler a přidali přání hodně zdraví a štěstí… FOTO: Matěj Salava.