Nevídaných 21 branek …

Amfora zamířila v neděli 20.9.2020 až na samotnou státní hranici s Rakouskem, do Dolního Dvořiště. Nádherný areál FK Dolní Dvořiště s více, jak 500 diváky a stejně kvalitní trávník, zažil neskutečné střelecké hody. Po čestném výkopu Leška Semelky, se už ve 2. minutě trefil Matyáš Hložek a góly pak padaly, jako na běžícím pásu. Poločas ovládli domácí 4:3, ale v konečném součtu vyhrála Amfora 11:10. Před zápasem bylo v kabině Amfory velmi veselo. Jednak hlavní organizátor Jindřich Panský připravil bezvadné občerstvení a Standa Hložek slavící 66. narozeniny přidal něco navíc… V neděli byl k tomu v kalendáři Oleg (Sokolov) a den poté má narozeninový den (34) Vojtěch Havelka. To byly další důvody k veselí a zpěvu. Jiří Zonyga cestoval z Hodonína motorkou přes Rakouska a jeho super stroj mu ale vypověděl pár kilometrů před hranicemi službu. Jirka, jako starý kamioňák, motorku opravil a stačil alespoň druhý poločas. Jó, když má někdo ten správný X Factor… Rozhodčí Pavlín Jirků použil během utkání dvakrát videorozhodčího a byly z toho dvě penalty. Branky Amfory: Skamene 2, Matyáš Hložek 2, Tomáš Panenka 2, Sokolov 2, Jiráň, Dobiaš a Havelka. Branky za domácí: Ždiárský 3, Pavel Pecha 2, Lattner 2, Zayml, Tikal a Kletzenbauer.  Sestava Amfory: P. Steiner, P. Salava, J. Berger,  T. Řepka, P. Větrovec, K. Dobiaš, A. Panenka, M. Hložek, M. Jiráň, S. Hložek, J.Zonyga, V. Havelka, J. Fiala, M. Procházka, V. Hron, R. Skamene, Z. Merunka, T. Panenka a O. Sokolov. Trenér: Werner Kotas. FOTO: J. Markvart