Varnsdorf slavil 110 let fotbalu…

… a svíčková po zápase byla excelentní …

V neděli 18.6.2017 byl součástí oslav 110 let kopané ve Varnsdorfu, exhibiční zápas mezi domácí starou gardou (hráči především z II. ligy) a Amforou. Čestný výkop patřil dvojici Josef Dvořák a Helena Vondráčková a vedení zápasu Pavlínovi Jirků. Na trávníku to občas pěkně zajiskřilo a populární Paša toho měl občas plné kecky… Během první půle se zranil brankář Amfory Martin Michal a do branky tak šel zaskočit obětavě stoper Petr Rada. Před návštěvou 1000 diváků skončil zápas 5:5 (poločas 2:4) a v Penzionu Fontána vše uzavřel společný oběd. Branky Amfory: Michal Jiráň a Oleg Sokolov po 2, Vladimír Hron.  Sestava Amfory: M. Michal, K. Dobiaš, P. Bičovský, M. Pitkin, P. Salava, V. Patejdl, S. Hložek, P. Větrovec, O. Sokolov, V. Tittelbach, J. Zonyga, J. Berger, A. Panenka, M.Čamaj, J. Fiala, J. Ševčík, R. Skamene, V. Hron, P. Rada, M.Jiráň. Trenér Werner Kotas, asistenti: M.Formánek, A. König, M. Kneifl, J. Strnad. Foto: Jiří Markvart.