Velká oslava osmdesátin v Dobrovízi…

TJ Sokol Dobrovíz oslavila 80 let svého fotbalového oddílu v sobotu 30.7.2022 zápasem s Amforou. Team starostky Dobrovíze Jany Krupičkové připravil celou akci naprosto vzorně. Řadě reklamních aktivit dominovalo hned několik prodejních míst pivovaru Svijany. Více jak 500 diváků pak ocenilo čestný výkop trojice Josef Dvořák, Antonín Panenka a Helena Vondráčková i celkem 18 branek. Amfora si připsala za citlivého vedení Pavlína Jirků a asistentů Jakuba Bednáře a Václava Šupa výhru 10:8, po poločase 5:4. Ostrostřelcem domácích byl Jindřich Hlůže s 5 brankami, další přidali Ladislav Holoubek, Karel Mareček a Ilja Bureš. Za Amforu, koučovanou Antonínem Panenkou, skórovali Oleg Sokolov 4x, Roman Šebrle 2x, Ivan Hašek, Matyáš Hložek, Jakub Kohák a David Zoubek. Po utkání Amfory s domácím výběrem, které moderovali Petr Salava a Václav Tittelbach, se mikrofonu ujal Jan Ladra a uvedl dětský program a posléze koncert orchestru Boom Band. Navíc dětem patřila i přestávka se soutěžemi pro děti. Návštěvu Amfory v Dobrovízi uzavřelo vepřo, knedlo, zelo a skvělý dort v podobě fotbalového hřiště. Sestava Amfory: M.Michal, P.Salava, J.Čenský, V.Tittelbach, P.Bičovský, D.Zoubek, K.Dobiaš, P.Větrovec, J.Kohák, I.Hašek, A.Chackevič, Z.Merunka, R.Šebrle, M.Hložek, O.Sokolov, J.Fiala, P.Poulíček. FOTO: Matěj Salava