10 gólů a 870 let…

Součástí oslav 870 let města Nepomuk, bylo v neděli 22.6.2014 velké show utkání St.garda FK Nepomuk vers. Amfora klub Praha.

V ochozech se tísnilo 1500 diváků, kteří nadšeně aplaudovali čestné výkopářce Jiřině Bohdalové, domácím  i nabité sestavě Amfory. Rozhodčí Pavlín Jirků utkání vedl s přehledem a zdárně mu asistovali Zuzana Špindlerová a Jiří Petržilka. Poločas vyhrála Amfora 2:0, po přestávce domácí zatlačili a pět minut před koncem skóre otočili a vedli 5:3. Utkání nakonec skončilo smírně 5:5 a to především proto, že velký střelecký den prožili Oleg Sokolov,který zaznamenal hattrick a Jakub Kohák, autor dvou vyrovnávajících branek. Sestava: L. Koželuh, P. Steiner, J. Rosák, P. Větrovec, M. Kusín, P. Salava, V. Tittelbach, P. Rada, P. Bičovský, K. Dobiaš, M. Čamaj, S. Hložek, P. Zuna, S. Tofi, F. Jakubec, K. Šíp, O. Sokolov, V. Hron, J. Zonyga, F. Slováček, J. Kohák, J. Fiala. Trenér Werner Kotas. Moderace P. Salava, V. Tittelbach, P. Novotný. Foto Jiří Markvart.