90 let fotbalu v Malešově za vstupné 90 Kč a před 900 diváky …

Zápas Amfory č. 694 aneb závěr fotbalové sezóny 2016 …

Na Svatého Václava ve středu 28.9.2016 ukončila Amfora letošní fotbalovou sezónu zápasem v Malešově ( Kutná Hora). Sluníčko příjemně hřálo a góly padaly, jako na běžícím pásu. Čestný výkop obstarala trojice Karel Štědrý, Jitka Zelenková a Helena Vondráčková. Bavič mezi rozhodčími Pavlín Jirků udělil několik žlutých karet, jednou za kecy, podruhé za promarněnou šanci a dokonce napomenul i sám sebe… Na výborně připravenou plochu nastoupil ve své premiéře v dresu Amfory sedminásobný MS ve footbagu a free style fotbalu Honza Weber. Skóre otevřel Jan Berger, pak se trefili dvakrát domácí a poločas znamenal stav 3:3. Po poločase padlo ještě 9 branek (sám Sokolov skóroval 4x) a velká divácká návštěva byla spokojena. Amfora zvítězila 9:6. Branky: Sokolov 4, Berger 3, Skamene, Čamaj. Sestava  Amfory: M. Michal, K. Dobiaš, P. Bičovský, Z. Merunka, V. Tittelbach, P. Větrovec, P. Salava, R. Mácha,  J. Berger, J. Fiala, M. Čamaj, A. Panenka, O. Sokolov, J. Zonyga, R. Skamene,  J.Weber a M. Jiráň. Trenér W. Kotas, asistenti Míloslav Kneifl, Antonín König, Jaroslav Strnad, Matěj Formánek. Foto: Jiří Markvart.