Celkem 13 branek padlo v neděli dopoledne …

Oslava 780 let od první písemné zmínky o obci Hoříkovice za účasti Amfory …

V neděli 11.9.2016 nastoupila Amfora na sluncem spálené hřiště v Hoříkovicích, kde se utkala s tamní starou gardou. Čestný výkop provedli Josef Dvořák a Zora Jandová. Pár minut po úvodním hvizdu Pavlína Jirků začaly padat góly do sítě domácích. Za 20 minut vedla Amfora už 4:0… Osm stovek diváků povzbuzovalo neúnavně domácí a Ti brzy vstřelili dvě branky, ale Amfora přidala také dvě a tak se šlo do kabin s výsledkem 2:6. Ve druhém poločase padlo dalších 5 branek a skóre se ustálilo na údaji 4:9.  V dresu Amfory nastoupil v premiéře první houslista Symfonického orchestru Českého rozhlasu Ivan Borisov ( Bulharsko). Ten také premiérově skóroval, stejně jako Martin Kraus. Zápisné tak bude u obou vysoké !!! Sestava  Amfory: P. Steiner, K. Dobiaš, P. Bičovský, V. Tittelbach, Z. Merunka, P. Větrovec, P. Salava, M. Kraus,  J. Berger, J. Fiala, I. Borisov, M. Čamaj, A. Panenka, J. Zonyga, P. Poulíček, R. Skamene,  O. Sokolov, A. Andrei, M. Jiráň,  V. Hron. Branky: Skamene 2, Borisov 2, Jiráň, Kraus, Zonyga, Hron, Sokolov. Trenér W. Kotas, asistenti Míloslav Kneifl, Antonín König, Jaroslav Strnad, Matěj Formánek. Foto: Jiří Markvart.