Fotbalová neděle plná deště a chladu …

Slavilo se 90 let kopané v Kamenném Újezdu …

V neděli 18.9.2016 zcela promáčená a zmrzlá Amfora, oslavila spolu s domácími 90 let kopané v Kamenném Újezdu. Čestný výkop zvládli doslova bravurně Helena Vondráčková, Tereza Kostková, Lešek Semelka a Karel Štědrý.  Populární arbitr Pavlín Jirků oslavil přímo na hřišti svojí 60… Přes teplotu 13°C a vytrvalý déšť přišlo osm set diváků, kteří ocenili 9 branek. Na rozmáčeném trávníku začala lépe Amfora a šla brzy do vedení. O poločase svítil na ukazateli skóre výsledek 2:1 pro Amforu. Nádherný gólový zápis zaznamenal po poločase premiérově Radúz Mácha. Hosté také nakonec zvítězili 6:3. Branky: Fiala 2, Jiráň, Mácha, Tomáš Panenka, Tittelbach.  Sestava  Amfory: M. Michal, K. Dobiaš, P. Rada, V. Tittelbach, T. Panenka, P. Větrovec, P. Salava, R. Mácha,  J. Berger, J. Fiala, M. Čamaj, A. Panenka, J. Zonyga, R. Skamene, S. Hložek, M. Jiráň,  V. Hron. Trenér W. Kotas, asistenti Míloslav Kneifl, Antonín König, Jaroslav Strnad, Matěj Formánek. Masér Petr Kollros.  Foto: Jiří Markvart.