Fotbalová paráda těsně před bouřkou…

Branky padaly až po přestávce …

V neděli 7.5.2017 zvaly plakáty na Fotbalovou parádu ve Staňkově. Právě tady nastoupila Amfora ke svému 696. utkání… Před utkáním dostal Roman Skamene speciální víno ( pro jistotu nealkoholické…) označené číslicí 40, protože zápasem ve Staňkově oslavil 40 let v dresu Amfory. Čestný výkop provedla ve své premiéře herečka Markéta Hrubešová, které zdárně asistoval Karel Štědrý. Utkání s přehledem a nadhledem řídil Pavlín Jirků, který jednu ze žlutých karet udělil sám sobě…  Domácí i hosté se dlouho oťukávali a po poločase 1:2, začaly góly padat až po poločase. Konečný výsledek 6:4 pro Amforu potěšil hosty i sedm stovek diváků. Sotva utkání skončilo, přišel pořádný liják, to už ale seděla Amfora v restauraci „Na Mlýnské“ a pochutnávala si na skvělé svíčkové. Sestava Amfory: P. Steiner, K. Dobiaš, P. Salava, P. Vrabec, J. Novotný, S. Hložek, P. Větrovec, O. Sokolov, V. Tittelbach, L. Vízek, J. Berger, V. Hron, J. Fiala, R. Skamene, P. Poulíček, I. Borisov, M. Kraus, Z. Merunka, M.Jiráň. Trenér Werner Kotas, asistenti: M.Formánek, A. König, M. Kneifl, J. Strnad. Foto: Jiří Markvart.