Happy Birthday TJ Sokol Škvorec…

V sobotu 2.6.2018 před obědem Amfora gratulovala ve Škvorci k 90.narozeninám tamního fotbalu. Další show zápas přinesl tucet branek a dobrou zábavu 800 diváků. Rozhodčí Pavlín Jirků skvěle instruoval čestné výkopářky Helenu Vondráčkovou a Jitku Zelenkovou a jejich výkop pak byl doslova lahůdkový. Zálohu Amfory tentokrát velmi dobře oživil Ivan Hašek a i on s úžasem sledoval přestávkové soutěže, ve kterých se představili technicky vybavení domácí mladí fotbalisté Štěpán Březina ( 93 nožiček) a Lukáš Votava ( 77 nožiček). Takový výkon je opravdu ojedinělý ! Amfora si nakonec odvezla 3 body za výhru 8:4 po poločase 2:2. Výtěžek z akce, částku ve výši 16.450 Kč, určenou na rehabilitační cvičení, obdržel Jakub Franěk. Branky: O. Sokolov 3, T. Panenka 2, I. Hašek 2 a M. Jiráň. Sestava:   M. Michal, P. Salava, V. Tittelbach, P. Bičovský, I. Hašek, , K. Dobiaš, P. Rada, P. Větrovec, J. Berger, V. Patejdl, S. Tofi,  A. Panenka, T. Panenka, M. Čamaj, M. Jiráň, O. Sokolov,  J. Ševčík, S. Hložek a M. Hložek. Trenér Werner Kotas.  FOTO: Jiří Markvart