Hrzán na hřišti…

Oporu Amfory z raných začátků, herce Jiřího Hrzána, si všichni připomněli v neděli 15.9.2013 na hřišti FC Táborsko v Táboře.

Benefiční zápas „Nadace Hrzán sobě“ vers . Amfora klub Praha přinesl další potřebné prostředky na odlití bronzové sochy slavného táborského rodáka přezdívaného Icek…  Utkání řízené Dagmar Damkovou otevřel čestný čtyřvýkop, jehož autory byli Monika Absolonová, Josef Dvořák, Karel Štědrý a Jitka Zelenková. Zápas to byl vyrovnaný a po poločase 1:1 zvítězila Amfora těsně 3:2, když v posledních minutách chytil Pavel Steiner dva jisté góly… Trenér W.Kotas, asistenti M. Kneifl, A. König a J. Strnad. Sestava: P. Steiner, M. Čamaj, F. Jakubec, P. Bičovský, P. Salava, P. Rada, K. Dobiaš, A. Panenka, M. Dejdar, J. A. Náhlovský, R. Skamene,  J. Berger, J. Fiala, S. Tofi, H. Siegl, P. Zuna, M. Jiráň, J. Zonyga a P. Novotný.  Branky: M. Jiráň, H. Siegl a M. Dejdar (jubilejní 5. gól Martinovy kariéry☺). Fotograf Jiří Markvart.  Příští utkání: Zlonice u Slaného – Amfora – 22.9.2013.