Hubená výhra v Hulíně aneb Amfora na houbách…

V pátek 6.9.2013 se Amfora rozjela autobusem do Hulína, aby zpestřila tradiční Den společnosti TOS Hulín.

Až na 57 km D1 probíhalo vše dobře, ale najednou se z autobusu začal valit černý dým a hvězdný tým raději rychle zamířil do lesa, aby zde vyčkal příjezdu náhradního vozidla. Náhodný houbař tak mohl potkat nečekané kolegy. Pod smrky sbíral hřiby Honza Berger, kousek od něj Kamil Střihavka, klouzky a babky bral ve velkém Karol Dobiaš, ponořen až po ramena, se lesem prodíral Roman Skamene a snažili se i mnozí další, jako třeba slavný hulínský rodák Stanislav Hložek. Během 45 minut čekání tak Amfora nasbírala několik kilogramů krásných hub… Utkání v Hulíně ale začalo i tak skoro na čas a domácí velmi mladý tým TOS Hulín Amforu dlouho válcoval a skóre bylo ještě 10 minut před koncem 0:0. Pak se ale trefil Jan Fiala a Amfora si odvezla cenné tři body. Po utkání následovala dlouhá autogramiáda, vždyť v ochozech bylo skoro 700 diváků. Čestný výkop Jitka Zelenková a Lešek Semelka, rozhodčí Pavlín Jirků, asistenti Míla Kneifl a Antonín König. Petr Salava představil novou posilu Amfory, bývalého hráče Sparty, Ajaxu Amsterodam, Juventusu Turín a Fulhamu Zdeňka Grygeru. Cenu za tento přestup však obě strany úzkostlivě tají…  Trenér Amfory W. Kotas vystřídal během zápasu tyto borce: P. Steiner, V. Tittelbach, F. Jakubec, Z. Grygera, P. Salava, P. Rada, K. Dobiaš, J. Černý, R. Skamene,  J. Berger, F. Veselý, V. Hruška, J. Fiala, K.Střihavka, M. Pitkin, S. Hložek, P. Poulíček, J. Zonyga, P. Kopal a P. Novotný.  Branka: J. Fiala  Fotograf Jiří Markvart.  Příští utkání sehraje Amfora 15.9.2013 v Táboře na hřišti FC Táborsko.