Krásný zápas, za krásného počasí, v krásné přírodě, v Krásné Vsi …

Mimořádné v sobotu 26.5.2018 se Amfora vydala do Krásné Vsi. Zápas byl součástí velkého dětského dne a na tribuně bylo více, jak 500 malých i velkých diváků. Cestou na utkání se Amfora zastavila v legendární restauraci U Raušů ve Velké Bíteši. Zkušený rozhodčí Pavlín Jirků ukočíroval samotný zápas k přátelské remíze 9:9, po poločase 4:3 pro hosty. Ani penaltový roztřel 4:4 ( za Amforu úspěšní Skamene, Větrovec, Hložek M. a Dobiaš) nerozhodl a tak skončilo vše opravdu nerozhodně. Hráči Amfory se po utkání složili a částkou 3000 Kč podpoří opět výcvik slepeckých a asistenčních psů.  V samotném utkání se skóre měnilo snad každé 4 minuty. Domácí celek, posílený několika ligovými matador,y hrál pohledný fotbal a stejně tak Amfora. Branky: Tomáš Panenka 3, M. Jiráň 2, R. Skamene, K. Dobiaš, J. Zonyga a premiérově Radek Šírl !  Sestava: P. Steiner, P. Salava, V. Tittelbach, P. Bičovský, T. Řepka, K. Dobiaš, J. Zonyga, P. Větrovec, J. Berger, R. Šírl, R. Skamene, Z. Merunka,  A. Panenka, T. Panenka, J. Fiala, M. Jiráň, Stanislav Hložek a Matyáš Hložek. Trenér Werner Kotas. FOTO: AS PRESS