Krtci znemožnili sehrání zápasu aneb katastrofická situace v Srbsku u Karlštejna !!!

Jak vyplývá z přiloženého dopisu TJ Srbsko, všichni krtci z Karštejna a okolí se domluvili a v pravidelných nájezdech zničili nejen hřiště TJ Srbsko, ale provrtali i vodovodní potrubí a kanalizaci na stadionu.

Zároveň zanesli na hřiště plíseň. Někteří místní hráči to psychicky neunesli a zkolabovali, takže TJ Srbsko už nemá ani dostatek fotbalistů. Z toho důvodu je zápas TJ Srbsko – Amfora plánovaný na 13.9.2015 zrušen. Ke zrušení zápasu Amfory dochází jednou za 20 let a proto věřím, že renomovaní investigativní novináři nakonec vypátrají pravé příčiny tohoto stavu v Srbsku.  Petr Salava – prezident Amfora klubu Praha.


Vážený pane Salavo ,

dne 4.8.2015 byla svolána valná hromada místní tělovýchovné jednoty za účasti MÚ obce Srbsko, kde bylo  rozhodnuto po zralé úvaze a vyhodnocení všech „pro“ a „proti“ o zrušení plánovaného utkání dne 13.září 2015.Důvodů bylo několik a natolik závažných, že jsme bohužel museli přistoupili k tomuto nepopulárnímu kroku. Hlavní důvod je nezpůsobilost terénu. Po letních měsících a po nájezdech krtků máme velký problém připravit hřiště k jakémukoliv utkání. Stejný problém je i s technickým zázemím (plíseň, porucha přívodu vody a kanalizace).
Dalším důvodem je nedostatek hráčů, kteří by mohli v daný termín hrát a splnili věkové podmínky Vámi stanovené a také nedostatek lidí, kteří by byli ochotní se zabývat pořadatelstvím akce.
Omlouváme se za případné problémy způsobené naším rozhodnutím.
Děkuji za pochopení a s pozdravem

 

Študlar Jiří (sekretář TJ Srbsko)