Málem jich padlo deset …

V neděli 16.6.2013 přivedl na trávník v Měcholupech u Žatce domácí starou gardu a Amforu Pavlín Jirků.

Čestný výkop provedly herečky Zora Jandová a Tereza Kostková, které asistoval její syn Toníček… Za slunečného počasí vidělo 900 diváků celkem třináct gólů. Amfora vedla po poločase 3:1 a nakonec zvítězila 9:4. Domácí dřeli, nastřelili břevno a tyč a neproměnili ani pokutový kop. Výborně se uvedl další nováček Amfory moderátor ČT David Kozohorský. Jeho levačka několikrát zahrozila. Petr Novotný dostane k vánocům nový AUTOATLAS ČR, aby se příště lépe podíval a nejezdil do Měcholup u Plzně. Jeho zběsilý přejezd trval 90 minut a najel navíc 100 km. Uřícený přijel až 15 minut před koncem zápasu. To bylo narážek a smíchu… Trenér Amfory W. Kotas vystřídal tyto hráče: M. Michal, J. Rosák, P. Větrovec, M. Čamaj, V. Tittelbach, F. Jakubec, P. Bičovský, P. Salava, M. Jiráň, V. Hron, S. Hložek, P. Zuna, F. Veselý ml., D. Kozohorský, I. Hašek, R. Skamene, P.Poulíček, S. Tofi, J. Zonyga a P. Novotný.  Branky: Zuna 3, Čamaj 2, Skamene, Poulíček, Bičovský, Hron. Fotograf Jiří Markvart.  Příští utkání sehraje Amfora 1.9.2013 v Drahelčicích ( D5 – EXIT Rudná u Prahy).