Oslava 650 let od první zmínky o obci Zvěrotice …

V sobotu 31.8.2019 se Amfora stala hlavním tahákem oslav 650 let od první písemné zmínky o obci Zvěrotice, krásné obce ležící u Soběslavi. Čestný výkop před 500 diváky provedl Lešek Semelka a samotný osud utkání měl ve svých rukou sudí Pavlín Jirků. Domácí začali velkým náporem a v poločase vedli už 4:1. Za vydatného přispění zmiňovaného rozhodčího Amfora po poločase nejen vyrovnala, ale nakonec otočila celý zápas na vítězství 8:6. Hlavním moderátorem celodenní akce, kterou připravil promotér Richard Dušák, byl Vojtěch Bernadský (Česká televize), který Amfoře před utkáním popřál k 45.narozeninám, aby „měla stále koule…“. Branky za domácí: Václav Bejblík st.2, Anna Koubová, Pavel Kratochvíl, Adam Žahour a Martin Doležal. Střelci Amfory: Oleg Sokolov 3, Tomáš Panenka 2, Jan Berger, Jiří Zonyga a Ladislav Vízek. Sestava: Pavel Steiner, Petr Salava, Jan Berger, Tomáš Panenka, Karol Dobiaš, Jiří Zonyga, Přemysl Bičovský, Oleg Sokolov, Antonín Panenka, Václav Tittelbach, Pavel Větrovec a Roman Skamene. Trenér Werner Kotas.  Hráči Amfory se před zápasem opět složili a poslali tentokrát 2.000 Kč na pomoc opuštěným kočičkám a 2.000 Kč na konto Centra výcviku slepeckých psů v Praze – Jinonicích . FOTO: AS PRESS