Petr Salava v zajetí narozeninových koncertů…

Josef Laufer 75. Před pěti lety oslavil showman Josef Laufer v Hybernii svojí sedmdesátku a je tu už další narozeninový koncert. Za doprovodu orchestru Golem se oslavenec představí v Divadle Hybernia v sobotu 4.10.2014 ve strhující hudební show, díky které zavzpomíná na uměleckou i životní dráhu. Gratulanty budou mimo jiné Kateřina Brožová, Josef Vojtek, Bohouš Josef a další. Večer obohatí bohatá videoprojekce. Moderace a produkce Petr Salava.

 

Stanislav Hložek 60. Úspěšnou kariéru Stanislava Hložka odstartoval festival Intertalent 1974. Standa tak oslaví letos nejen 60. narozeniny, ale i 40 let na profesionálním jevišti. K tomuto jubileu je na středu 29.10.2014 připraven výjimečný koncertní program v pražské Hybrenii „V pohodě“, který přinese celkem 30 písniček a to velkých hitů, jako V pohodě, Krejčí, Holky z naší školy, Diana, Strom lásky mé, Krok sun krok, Taková je láska má, Za to může déšť ne já, ale i moravské lidovky, které rodák z Kroměříže zpívá velmi přesvědčivě. Gratulanty budou Hana Zagorová a Karel Vágner. K nim se symbolicky přidá i Petr Kotvald. Projekce nabídne celkem 200 fotografií z rodinného alba i umělecké kariéry. Doprovází Charlie Band. Moderace a produkce Petr Salava.

 

Amfora – 40 let. Fotbalový klub Amfora oslaví 21. listopadu 2014 galaprogramem v Hybernii 40. narozeniny. Hlavním hudebním tělesem večera bude Novoměstská filharmonie pod vedením dirigenta Jaroslava Rybáčka. Na jevišti se objeví 40 členů Amfory zvučných jmen a jako hosté např. Marek Eben, Petr Nárožný, Bolek Polívka a další. Bude se bilancovat, vzpomínat i vyznamenávat…