Proboštov slavil sedmdesátku …

Fotbalisté TJ Proboštov (Teplice) oslavili v neděli 21.6.2015 svoje 70. narozeniny.

Na krásný trávník přivedl týmy Pavlín Jirků a 800 diváků se od začátku dobře bavilo. Čestný výkop provedli Monika Absolonová, Jiří Sedláček a Lešek Semelka. Amfora vedla v poločase 2:1 a zvítězila nakonec 5:4 , když domácí neproměnili minutu před koncem přísně nařízenou penaltu… Amfora, kterou opět posílil Pavel Chaloupka a nově Miroslav Beránek (SK Slavia)  nastoupila v sestavě: P. Steiner, M. Pitkin, P. Větrovec, P. Salava, P. Bičovský, F. Jakubec, M. Beránek, A. Panenka, M. Čamaj, Z. Merunka, A. Andrei, J. Berger, P. Chaloupka, J. Fiala, O. Sokolov, R. Šebrle, R. Skamene, M. Jiráň, J. Zonyga, S. Hložek. Trenér W. Kotas. Branky: Sokolov, Bičovský, Chaloupka, Šebrle, Skamene. Foto: Jiří Markvart