"V hlavní roli LIDOVÁ PÍSNIČKA“ aneb lidovky z Čech, Moravy a Slovenska

Po velkém úspěchu koncertu „Jožka Černý 70“ přichází Agentura Amfora s dalším projektem, přinášejícím lidové písničky. Na neděli 18.11.2012 se připravuje galakoncert "V hlavní roli LIDOVÁ PÍSNIČKA“ aneb lidovky z Čech, Moravy a Slovenska.

Místem konání bude divadlo Hybernia v Praze. Účinkovat budou: Jožka Šmukař s cimbálkou, Slovenská cimbálová muzika Kandráčovci, Jiřina Bohdalová, Milan Pitkin, Pavel Větrovec, Petr Salava, Stanislav Hložek, Ĺubo Focko j.h. a další. Každý divák dostane ke vstupence zdarma CD Písně mého srdce a připravena bude i ochutnávka vín. Partnery koncertu jsou společnosti I.C.S. a.s., ECO INVEST, a.s. a WorksPro,specialista na internetový marketing. Hromadné objednávky směřujte na amfora@amfora.cz Začátek akce 20.00 hod. Přímý prodej vstupenek přes sít Ticketportal (stav k 16.11.2012 – vyprodáno).

Partneři:

I.C.S. a.s.

ECO INVEST, a.s.

WorksPro,specialista na internetový marketing.

Společnost WorksPro je provozovatelem oborových portálů – NÁRODNÍ ZDRAVOTNÍ REGISTR – portál pro lékaře, zdravotnická zařízení a ordinace,

KATALOG ÚČETNÍCH – portál se zaměřením na účetní, daňové poradce a auditory,

KATALOG  PRÁVNÍKŮ – portál poskytující služby advokátům a právníkům

a KATALOG AUTOSERVISU – portál pro autoservisy a pneuservisy.

Navštivte stránky ZNÁMÁ FIRMA.NET, které se specializují na hodnocení ekonomických subjektů v celé České republice. Naleznete jich zde přes dva a půl milionů. Ohodnoťte svojí oblíbenou firmu na ZNÁMÁ FIRMA.NET a pomozte ostatním.