Spravedlivá dělba bodů…

V neděli 13.5.2012 vyběhla Amfora na pěkný pažit Sokola Lhota Plzeň 10, aby změřila síly s domácí starou gardou.

Po poločase 2:1 pro hosty, se po přestávce rozjel brankostroj a na ukazateli skóre tak svítilo po 90 minutách 5:5. Střelecky se konečně prosadil Jakub Kohák, který na další 2 branky nahrál. Branky: Hruška Vl.3, Fiala, Kohák. Řídila Dagmar Damková, čestný výkop provedli pánové Josef Laufer, Pavel Richter a Karel Štědrý. Zápasu za chladného, ale slunečného počasí přihlíželo téměř 1000 diváků. Po utkání byli vylosováni majitelé polštářů PerDormire BIO. Amfora: Přemysl Bičovský, Mirek Čamaj, Jan Čenský, Jan Fiala, Stanislav Hložek, Vladimír Hron, Vladimír Hruška, František Jakubec, Jakub Kohák, Petr Novotný, Milan Pitkin, Pavel Poulíček, Petr Rada, Petr Salava, Roman Skamene, Pavel Steiner, Kamil Střihavka, Pavel Větrovec, Pavel Zuna. Trenér Werner Kotas. Asistenti Antonín König a Jaroslav Strnad.  Masér Miloslav Kneifl. Fotograf Jiří Markvart.