Střelecké hody v Horních Heršpicích …

Utkáním hraném na hřišti Lokomotivy Horní Heršpice, oslavil tamní oddíl 85. narozeniny…

V neděli 12.6.2016 všechno otevřela malá slavnost, kdy Standa Hložek obdržel pohár za 250 zápasů odehraných v dresu Amfory. Následoval čestný výkop Karla Štědrého. Poté začaly střelecké hody, kterým velel rozhodčí Pavlín Jirků. Domácí se sice ujali vedení 1:0, ale Amfora otočila a tak na světelné tabuli svítil po 40 minutách výsledek 2:3 pro hosty. Ve druhém poločase padlo ještě 8 branek a „Amfora si odvezla 3 body“ za výhru 7:6 a navíc skvělé Rulandské šedé ročník 2013… Turnikety prošlo 600 diváků.  Branky: Sokolov 3, Berger, Hložek, Dobiaš, Čamaj. Sestava Amfory: M. Michal, K. Dobiaš, V. Tittelbach, M. Kusín, P. Bende, P. Větrovec, P. Salava, P. Bičovský, S. Tofi, J. A. Náhlovský, S. Hložek, M. Čamaj, J. Berger, P. Poulíček, J. Fiala, M. Jiráň, A. Panenka, R. Skamene,  O. Sokolov, J. Černý, J. Zonyga. Trenér W. Kotas, asistenti Míloslav Kneifl, Antonín König a Jaroslav Strnad. Foto: Jiří Markvart.