Tomáš Řepka se vrací do velkého fotbalu …

V neděli 28.9.2014 hostovala Amfora v malebné západočeské vesnici Blížejov, rodišti Pavla Steinera.

Do ochozů přišlo skoro 2000 diváků, kteří se výborně bavili. Čestný výkop provedla se šarmem sobě vlastním Jiřina Bohdalová a se sprejem v ruce výborně pískala Dagmar Damková. V jedné chvíli byl Karel Šíp napomenut, Dáša kolem něj vykroužila ovál, který nesměl tvůrce oblíbené Všechnoparty opustit, dokud sprej nezmizel… V obraně Amfory nastoupil poprvé internacionál Tomáš Řepka, kterého až na hřiště doprovodila jeho partnerka Vlaďka Erbová. Tomáš se uvedl výborným výkonem a s prezidentem Amfory Petrem Salavou podepsal okamžitě hráčskou smlouvu. O jejím obsahu však obě strany zarytě mlčí… Amfora vedla po poločase 2:1 brankami Tomáše Vernera a Jana Fialy a byla ráda za konečnou remízu 4:4, když domácí v úvodu druhé půle otočili na 4:2 a Amfora mohutně dotahovala. Nejprve upravil skóre Roman Skamene a vyrovnávací gól Františka Jakubce padl minutu před koncem. Branku domácích ohrozil několikrát i forvard Jakub „Zlatan“ Kohák. Rocker Kamil Střihavka zavinil svojí nepřehlédnutelnou rukou penaltu a výtky k jeho osobě odrážel „Ježíš“ pouhým konstatováním: „To víte, Boží ruka…“ Sestava Amfory: P. Steiner, F. Jakubec, P. Bičovský, J. Fiala, K. Střihavka,  K. Dobiaš, T. Řepka, J. Rosák, P. Zuna, P. Salava,  V.Tittelbach, A. Panenka, S. Tofi, J. Čenský, J. Zonyga, T. Verner,  J. Berger, R. Skamene, M. Pitkin, M. Kusín, J. Kohák, K. Šíp. Trenér W. Kotas. Foto: Jiří Markvart.