Velmi vlídné přijetí a velmi nevlídné počasí …

V neděli 26.5.2013 nastoupila Amfora za teploty 6°C ve Staňkově (okr. Domažlice).

Píšťalka patřila Dagmar Damkové a čestný výkop čtveřici Mahulena Bočanová, Karel Štědrý, Pavel Richter a Antonín Panenka. Za deště a silného větru se diváci (přišlo jich okolo 500) dočkali první branky až ve 25. minutě. Vstřelil ji Vladimír Hruška a za chvíli přidal další František Veselý. Domácí do přestávky snížili na rozdíl jediné branky, ale Amfora si po dalších gólech Romana Skamene, Petra Kopala a znovu Veselého odvezla 3 body za výhru 5:3. Skvěle se uvedl nováček Amfory herec Martin Kraus. Jeho levačka byla velmi nebezpečná. Tři vylosovaní diváci se po utkání opět radovali z nových polštářů Per Dormire Memory. Sestava Amfory: P. Steiner, J. Rosák, P. Větrovec, M. Čamaj, V. Tittelbach, K. Dobiaš, F. Jakubec, P. Bičovský, P. Salava, Jan Fiala, J. Berger, V. Hruška, F. Veselý ml., M. Kraus. P. Rada, R. Skamene, P. Kopal, J. Zonyga a P. Novotný. Trenér: Werner Kotas. Foto: Jiří Markvart. Příští utkání sehraje Amfora v Měcholupech u Žatce 16.6.2013.